Puddle buddy dompelpomp sensomaat vlakzuiger
Op voorraad
Puddle Buddy Sensomaat vlakzuigende dompelpomp 150W (230V) – automatisch vanaf ca. 3 mm
Wil je snel en automatisch water wegpompen uit een kelder, kruipruimte of van een plat dak? De Puddle Buddy Sensomaat is een vlakzuigende dompelpomp die al inschakelt bij een klein laagje water (vanaf ca. 3 mm) en weer uitschakelt zodra het water weg is. Ideaal als je een betrouwbare oplossing zoekt voor wateroverlast, zonder gedoe met een vlotter.
De pomp werkt op 230V en heeft een motorvermogen van 150 W (0,15 kW). Daarmee haalt hij een maximale capaciteit van 6,0 m³/uur (100 l/min) en een maximale opvoerhoogte van 6,5 meter (afhankelijk van de installatie). Groot pluspunt: de pomp is vlakzuigend tot ca. 1 mm restwater, waardoor je oppervlak of ruimte vrijwel droog achterblijft.
Perfect in combinatie met (tyleen) slangen en koppelingen
Voor tyleenslang.nl is vooral handig dat je de pomp snel kunt aansluiten op diverse slangen. De Puddle Buddy wordt compleet geleverd met een terugslagklep en een 3-trapstule met maten 1” / ¾” / ½” (ook passend op 12,5 / 19 / 25 mm slang). De persaansluiting van de pomp is 1” buitendraad. Dankzij de 10 meter H07RN-F kabel zet je de pomp gemakkelijk op de juiste plek.
Betrouwbare automatische werking
De ingebouwde Sensomaat werkt met een startvertraging (standaard 5 sec) en stopvertraging (standaard 30 sec). Beide zijn instelbaar van 1 seconde tot 2 minuten, zodat je pendelen voorkomt en de pomp precies doet wat jij wilt. Door anti-airlock blijft de pomp ook bij een dun laagje water stabiel pompen, zelfs als er relatief veel lucht wordt meegezogen.
Geschikt voor
-
Kelder, garage en kruipruimte leegpompen
-
Plas water wegpompen (vlakzuigend resultaat)
-
Regenwater van dak/terras afvoeren
-
Nood-/drainagepomp voor (schoon) water
Let op: bedoeld voor (schoon) drainagewater. De maximale doorlaat is 4 mm; vermijd grove vervuiling of grotere vaste delen. De pomp is IP68, heeft thermische beveiliging, is geschikt voor onderdompeling tot 10 meter en kan vloeistoffen verpompen tot 40°C.
Installatie in het kort
-
Plaats de pomp zo vlak mogelijk neer.
-
Kies de juiste maat op de 3-trapstule en sluit je slang aan (bijv. 19 of 25 mm).
-
Zorg voor vrije afvoer en steek de stekker in 230V (bij voorkeur met aardlekschakelaar).
-
De pomp schakelt automatisch in/uit via de Sensomaat.
- Automatisch en betrouwbaar: de Sensomaat start al vanaf ca. 3 mm water en schakelt vanzelf weer uit bij ca. 1 mm.
- Extra droog resultaat: vlakzuigend tot ca. 1 mm restwater, ideaal voor kelder/garage/dak.
- Compleet en snel aan te sluiten: geleverd met 10 m kabel en terugslagklep + 3-trapstule (1”/¾”/½”).
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Type aansluiting | buitendraad, slangtule |
| Automatische in/uitschakeling | ja |
| Beveiliginsgklasse | IP68 |
| Energiebron | elektriciteit |
| Breedte (mm) | 208 mm |
| Diameter | 208 mm |
| Droogloopbeveiliging | nee |
| Kleur | blauw |
| Geschikt voor | drainagewater / schoon water (vlakzuigend) |
| Hoogte | 208 mm |
| Inbouwpositie | verticaal |
| Lengte aansluitkabel | 10 meter |
| Lengte | 260 mm |
| Kogeldoorlaat | 4 mm |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Materiaal pompas | RVS 304 |
| Minimaal aanzuigniveau | 3 mm |
| Maximale dompeldiepte | 5 meter |
| Maximale korrelgrootte | 4 mm |
| Maximale opvoerhoogte | 6,5 meter |
| Maximale pompcapaciteit | 7200 l/uur |
| Maximale vloeistoftemperatuur | 40 °C |
| Maximale druk | 0,65 bar |
| Merknaam | JS |
| Motorvermogen | 0,2 pk |
| Motorvermogen | 0,15 kw |
| Nominale stroom | 1,4 A |
| Persaansluiting | 1'' buitendraad |
| Plaatsing | volledig onderdompelbaar (dompelpomp) |
| Aanbevolen toepassing | Kelder leegpompen, Regenwater van het dak wegpompen, Plas water wegpompen |
| Inschakelniveau | 3 mm |
| Uitschakelniveau | 1 mm |
| Thermische beveilliging | ja |
| Toepassing(en) | water |
| Type voedingskabel | H07RN-F |
| Vermogen (W) | 150 watt |
| Verpompte vloeistof | schoon water, zonder vaste of schurende bestanddelen, niet bijtend |
| Pomptype | dompelpomp, vlakzuiger |
| Vlakzuigend tot | 1 mm |
| Vlakzuiger | ja |
| Voltage | 230 V |
| Vlotterschakelaar | ja |
| Bijzonderheden | wordt geleverd met 3 traps slangtule ½", ¾" en 1" |